Letní tábor 2006                 15. – 30. 7.   

      To by v tom byl čert, aby se u některé z těch miliard hvězd, rozprostírajících se ve vesmíru nebyla ani jedna civilizace schopná komunikovat s obyvateli naší planety…


— FOTKY — — FOTKY —

ufouni
     aneb
      … to je ale divná koule
 
 
      Já se snad picnu… Muselo tohle potkat právě mě? Vracíme se z Beta Gamy, pěkně si to svištíme mezi hvězdným harampádím a   najednou prásk. Hlavní generátor trautoidového pole je v háji.
 
      Ta rána navíc udělala pěknou díru do nádrže s  dilitiem, takže nejméně polovina krystalů se teď bezcílně toulá v téhle zpropadené soustavě.
 
      Nezbylo nám nic jiného než nouzově přistát. Planeta na které jsme přilandili není nic moc, ale mohli jsme si  vybírat? No jasně že nemohli! Jsme rádi, že vůbec žijeme.
 
      Až se vrátíme, tak ty techniky z První Galaktické rozcupuju na kousky, to bylo pořád řečí, že s tím novým urychlovačem se nám ani nezhoupne žaludek. Houby! Teď tu sedíme na jakési bramboře. Jak já se těšil na večeři u Tyrkysové sedmy.
 
      Aby nebylo málo, tak na planetě je nějaká forma lidvizace úrovně dva a   půl, to zas bude domluva. Tyhle lidvizace jsou proslulé tím, že jsou dost agresivní, zvláště když nevypadáte tak jak oni. Budeme se muset maskovat.
 
      Na druhé straně to vypadá, že s trochou štěstí tu díly na opravu lodi získáme a hlavně podle rozboru prvních vzorků by tu měly být kapsy s dilitiovými krystaly, takže doufám, že odletíme co nejdříve…
 
   
 
vpřed
— FOTKY — — FOTKY —